Česnek medvědí, originální bylinné kapky, 50 ml

Kód: 714
Novinka
Neohodnoceno
110 Kč
Skladem

Pro zdravou činnost srdce a správnou činnost střev. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy se vám budou bylinné kapky Česnek medvědí hodit:

Česnek medvědí patří mezi skvělé byliny, které příznivě působí na zdravé fungování kardiovaskulární (srdce) a oběhové soustavy. Napomáhá správné činnosti střev a podílí se na metabolismu cholesterolu. Česnek medvědí je také prospěšný při vylučování těžkých kovů.

Jak bylinné kapky Česnek medvědí správně užívat:

Používání bylinných kapek Dr. Popova je příjemné a snadné. 2-4x denně užívejte 20 kapek. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje nebo dobře zapíjet. Referenční hodnota příjmu (80 kapek) obsahuje výluh z 232 mg česneku medvědího.

Jak bylinné kapky vyrábíme?

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využíváme odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.
Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury.
Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Složení bylinných kapek Česnek medvědí:

voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), česnek medvědí nať

Ostatní informace:

Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Doplněk stravy.