Křídlatka japonská s koloidním stříbrem - tinktura 50 ml

Kód: 483
Značka: Sativa Shop
149 Kč
Momentálně nedostupné

Křídlatka japonská (Reynoutria japonica) je invazivní vytrvalá rostlina, která je v čínské medicíně již po staletí známá jako léčivka. Má antibiotické účinky, působí i na zlatého stafylokoka a borelie, také proti některým virům, např. proti chřipkovému. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křídlatka japonská (Reynoutria japonica) je invazivní vytrvalá rostlina, která je v čínské medicíně již po staletí známá jako léčivka. Má antibiotické účinky, působí i na zlatého stafylokoka a borelie, také proti některým virům, např. proti chřipkovému. Má lehce analgetické a antipyretické účinky (působí proti bolesti a snižuje teplotu při horečce). Působí pozitivně na imunitu. Má také silné antioxidační vlastnosti, odstraňuje z organismu volné radikály a má vliv na dlouhověkost. 

Dle některých studií má i protirakovinné účinky (odkaz na studii zde: http://europepmc.org/abstract/med/17059010), zejména u rakoviny vaječníků, střev, jater a krvi. Působí blahodárně na nervový systém, např. při podpůrné léčbě Alzheimerovy choroby. Nejvíce se ale uplatní při léčbě lymské boreliózy. Komplexní návod na boreliózu najdete zde.

Další účinky křídlatky:

  • působí proti některým parazitům, např. motolici jaterní
  • užívá se na bronchitidu, kašel a astma
  • uplatňuje se k léčbě hepatitidy a žloutenky, zlepšuje stav jater
  • reguluje hladinu krevního cukru, působí proti cukrovce obou typů
  • snižuje cholesterol, snižuje vysoký krevní tlak
  • pozitivně působí na lupénkové stavy
  • využívá se při léčbě obezity

 

Koloidní stříbro je silné přírodní antibiotikum, ve spojení s křídlatkou je působení proti bakteriím velmi účinné. Oproti klasickým antibiotikům na koloidní stříbro nevzniká rezistence, nikam se v těle neukládá, neškodí.

Výroba: pro výrobu tinktury jsme použili kořeny reynoutria japonica, vykopané na podzim, které jsme důkladně omyli a rozemleli na prášek, naložili na 4 týdny do potravinářského lihu, pravidelně protřepávali a nakonec přefiltrovali. Křídlatka japonská přirozeně rostla v čistém prostředí Slavkovského lesa u řeky Ohře.

Použití: 3x denně 20 kapek na lačný žaludek, po týdnu bez vedlejších příznaků lze dávkování zvýšit až na 30 kapek.

Komplexní návod na léčbu boreliózy najdete zde: Léčíme boreliózu alternativně 

Složení: renoutria japonica, líh, koloidní stříbro 14 mg Ag/1L

Obsah: 50 ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení