O nás

"Ke všemu, co je veliké, je prvým krokem odvaha...." (Johann Wolfgang von Goethe)

...a my jsme odvážní.

Lázeňská tradice je unikátní projekt internetového obchodu vycházející z jedinečnosti místa, které si za svou více než dvousetletou historii vydobylo na mapě lázeňských míst z celého světa významnou pozici a věhlas. Mariánské Lázně jsou mladé, leč tradicí a množstvím přírodních léčivých zdrojů, bohaté a vyhledávané město domácími i zahraničními návštěvníky. A jsou to především přírodní léčivé zdroje, které většině produktů, které E-shop Lázeňská tradice nabízí svým zákazníkům, dodávají jejich blahodárné působení.

lazensky-e-shop2_1610972616_1280x620_tt_90

Již v roce 1818 byly Mariánské Lázně prohlášeny veřejným lázeňským místem. V západočeských lázních a mariánskolázeňském regionu v současnosti působí mnoho renomovaných výrobců a distributorů, kteří zasvětili své podnikatelské úsilí, a mnozí i vášeň, výrobě a prodeji skutečně tradičních a kvalitních výrobků s lázeňským městem úzce spjatých. Každý z regionálních obchodníků je svébytným prvkem s vlastními hodnotami i filozofií, ale společně i svým přispěním dotváří osobitost Mariánských Lázní a svými výrobky částečně zhmotňují a zpestřují výjimečný lázeňský prožitek.

Naši zákazníci si tak mohou vybrat z široké nabídky kvalitních přírodních výrobků podporujících nejen zdravý životní styl a krásu, ale také tradiční pochutiny, nápoje či publikační a upomínkové předměty. Věříme, že naše rodina regionálních partnerů se bude dále rozrůstat a s tím i naše nabídka.

POKRAČOVAT DO OBCHODU

úvodka_fb

Kouzlo srdce Evropy

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení