O nás

"Ke všemu, co je veliké, je prvým krokem odvaha." (Johann Wolfgang von Goethe)

Okuste pravé lázeňské kouzlo

Lázeňská tradice je unikátní projekt vycházející z jedinečnosti místa, které si za svou více než dvousetletou historii vydobylo na mapě lázeňských míst z celého světa významnou pozici a věhlas. Mariánské Lázně jsou mladé, leč tradicí a množstvím přírodních léčivých zdrojů, bohaté a vyhledávané město domácími i zahraničními návštěvníky. A jsou to především přírodní léčivé zdroje, které většině produktů, které Lázeňská tradice nabízí svým zákazníkům, dodávají jejich blahodárné působení.

úvodka_fb

Již v roce 1818 byly Mariánské Lázně prohlášeny veřejným lázeňským místem. V západočeských lázních a mariánskolázeňském regionu v současnosti působí mnoho renomovaných výrobců a distributorů, kteří zasvětili své podnikatelské úsilí, a mnozí i vášeň, výrobě a prodeji skutečně tradičních a kvalitních výrobků s lázeňským městem úzce spjatých. Každý z regionálních obchodníků je svébytným prvkem s vlastními hodnotami i filozofií, ale společně i svým přispěním dotváří osobitost Mariánských Lázní a svými výrobky částečně zhmotňují a zpestřují výjimečný lázeňský prožitek.

Naši zákazníci si tak mohou vybrat z široké nabídky kvalitních přírodních výrobků podporujících nejen zdravý životní styl a krásu, ale také tradiční pochutiny, nápoje či publikační a upomínkové předměty. Věříme, že naše rodina regionálních partnerů se bude dále rozrůstat a s tím i naše nabídka.

tradice_kašna

Lázeňská tradice

Kouzlo srdce Evropy

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...