Vilcacora - přírodní kapsle (Kočičí dráp)

Kód: 228
399 Kč
Skladem

Přírodní bylinné tablety sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: přirozená obranyschopnost a normální stav kloubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

Vilcacora – (Uňa de Gato – Kočičí dráp) - tradiční léčivá rostlina z amazonského pralesa
Stearan hořečnatý

Unikátní přírodní bylinné kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin, léčivých hub a také vitamínů a minerálů. Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu.

Koncentrát vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Koncentráty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Koncentráty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby, které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.

Dávkování: 3x denně 1 tabletu mezi jídly

 

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (2 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z vilcacory 288 mg 864 mg *


RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování